COFO konferencija

Lietuvos automobilininkų sąjunga turėjo galimybę dalyvauti pirmoje kada nors organizuotoje COFO pažintinėje konferencijoje, kuri vyko lapkričio 10-11 dienomis Madride, Ispanijoje. Pagrindinė tema šiemet buvo skambučių centrai. Šis naujas seminaras buvo skirtas tik Vidurio ir Rytų Europos klubams, su 13 ekspertų iš 11 klubų, dalyvaujančių šiame renginyje.

COFO konferencija prasidėjo RACE pristatymu apie patį klubą, kurį pristatė Majid Kamel. Kartu prisijungė ir Ramon Corbillon Juan Perez, kuris paaiškino,  kaip veikia RACE skambučių centras.Vėliau  techninės pagalbos tarnybos atstovas Arturo De Miguel pasiūlė  unikalią idėja - kaip tvarkyti transporto priemonę tiesiai per mobilųjį telefoną. O dieną užbaigė skambučių centro programinės įrangos atstovo Alberto Calvo pristatymas.
Antrąją dieną girdėjome pristatymus iš visų dalyvaujančių klubų, kurie pasidalino savo patirtimi bei praktika. Renginio metu dalyviai aplankė skambučių centrą, techninės pagalbos tarnybą bei turėjo galimybę susipažinti su keturiais skirtingais kelių eismo patrulių ekipažais. Dalyviai taip pat galėjo iš arti pamatyti visą skambučių centro darbo eigą bei procesą, bendrauti su darbuotojais ir uždavinėti jiems klausimus. Pagalba-kelyje-uzsienyje (14)      

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.