2-oji pasiruošimo ETEC (Eurpean Traffic Education Contest) varžyboms stovykla

Pasiruošimas ETEC 2016 LAS _ Lietuvos automobilininkų sąjunga

Š.m.rugpjūčio 30 d. Kauno A.Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje vyko 2-oji pasiruošimo ETEC (Eurpean Traffic Education Contest) varžyboms stovykla.

6 vaikai iš Kauno miesto ir Panevėžio rajono laikė praktinio važiavimo ir kelių eismo taisyklių testus, po kurių ir paaiškėjo galutinė LAS komandos sudėtis, kuri vyks į š.m. rugsėjo 22-25 d.d. Čekijoje vykstančias varžybas:

1. Kamilė Kregždytė-Kauno šv.Pranciškaus gimnazija. 2. Goda Aleksandrovaitė-Kauno Vinco Kudirkos progiminazija. 3. Matas Miliauskas-Panevėžio raj. Raguvos gimnazija. 4. Deivydas Stankus-Kauno šv. Pranciškaus gimnazija.

Nuoširdžiai dėkojame Rimantui Tepcovui, nepagailėjusiam laiko atvykti iš Kėdainių ir paaiškinti vaikams teorines ir praktines užduotis. Jo ilgametė sukaupta patirtis ruošiant LAS komandas ETEC varžyboms buvo labai vertinga. Tikimės,kad Rimantas mums pagelbės ir ateityje. Taipogi dėkojame ir Panevėžio raj. Raguvos gimnazijos mokytojui Algirdui Rutkauskui bei kaunietei mokytojai Nijolei Dilevičienei už visokeriopą pagalbą parengiamąjame laikotarpyje. Ir, aišku,didžiausia padėka LAS komandos vadovėms Linai Dilevičiūtei-Šembergei, bei Daivai Stankienei, kurios negailėdamos laiko ir jėgų paruošė komandą. Rezultatų dar teks palaukti, bet tikimės, kad viskas bus gerai. 3-ioji stovykla vyks taipogi Kaune,rugsėjo 18-20 d.d.

Linkime LAS jaunųjų dviratininkų komandai sėkmės likusiame pasiruošimo ETEC varžyboms etape ir gero pasirodymo Čekijoje.

Saugus eismas-visų rūpestis!

Saugios ir ramios Rugsėjo 1-osios.

Gintaras Urbonas AK "Autokontaktas" pirmininkas

ETEC varžybų koordinatorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.