Tarptautinės Jaunųjų dviratininkų saugaus eismo varžybos “ Autokontaktas 2018“ vyks š.m. kovo 24 d. Marijampolės raj. Sasnavos pagr. mokykloje

IMG_1102Š.m. kovo 24 d. Marijampolės raj. Sasnavos pagr. mokykloje vyks Jaunųjų dviratininkų saugaus eismo varžybos Autokontaktas 2018“. Be 7 komandų iš visos Lietuvos laukiame svečių iš Latvijos, kurie yra daugiamečiai FIA organizuojamo ETEC (European Traffic Education Contest) konkurso nugalėtojai.

Tuo LAS jaunųjų dviratininkų komanda, treniruojama Marijampolės raj. Sasnavos pagr. mokyklos mokytojo Beno Jankevičiaus, tęsia pasirengimą artėjančiam konkursui.

Pagrindinis varžybų tikslas-propaguoti saugaus eismo idėjas, gerinti vaikų dviračio valdymo įgūdžius, pabendrauti su bendraamžiais iš kitų mokyklų, perimti jų patirtį šiame svarbiame mūsų visuomenei bare.

Dalyvių amžius 9-12 metų, vaikams teks atlikti 5 teorines ir praktines užduotis. Varžyboms teisėjaus Marijampolės AVPK kelių patruliai.

Kasmet didėjantis žuvusiųjų keliuose ir avarijų skaičius, kelia susirūpinimą visuomenei, tad tokio pobūdžio renginiai yra naudingi ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams bei mokytojams.

Linkime jauniesiems dviratininkams sėkmės ir gero pasirodymo varžybose.

 IMG_1112

Pagrindinis renginio rėmėjas-Automobilininkų klubas “Autokontaktas“.

Saugus eismas –visų rūpestis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.