Lietuvos komanda išlydėta į saugaus eismo konkursą Vengrijoje

  LAS (Lietuvos automobilininkų sąjunga) jaunųjų dviratininkų komanda išlydėta į saugaus eismo konkursą ETEC-2018 (European traffic education contest), kuris šįmet vyks Vengrijos sostinėje Budapešte, š.m. rugsėjo 6-9 dienomis. Šį renginį jau 33-iąjį kartą organizuoja gerai autosporto mėgėjams žinoma tarptautinė automobilių sporto federacija FiA (Federation Internationale de I Automobile).

Lietuvos komandai tai bus jau 22-asis startas. Pernai Albanijoje lietuviai užėmė 12-ą vietą, viso dalyvavo 24-ios komandos iš visos Europos šalių. Pagal konkurso nuostatus varžysis keturi 10-12 metų vaikai, kuriems teks atlikti 9 teorines kelių eismo taisyklių ir dviračio vairavimo praktines užduotis. Pagrindinis tokio pobūdžio renginių-tikslas-skatinti moksleivius laikytis kelių eismo taisyklių, lavinti dviračio vairavimo įgūdžius, grįžus perduoti įgautą patirti savo bendraamžiams, skleisti saugaus ir kultūringo elgesio pavyzdžius mūsų keliuose ir gatvėse.

Šįmet, po atkaklios atrankos, į Lietuvos komandos sudėtį pateko 4 geriausiai pasirodę vaikai iš visos Lietuvos: Donata Stasykytė-Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija. Martynas Markevičius ir Emilija Grigaitytė-Vilkaviškio raj. Keturvalakių pagr. mokykla-daugiafunkcinis centras. Eligijus Mozūraitis-Šakių raj. Slavikų pagr. mokykla. Vaikus ruošė Benius Jankevičius ir Neringa Jankauskienė.

Linkime Lietuvos atstovams sėkmingų startų Vengrijoje,o visiems kitiems moksleiviams saugios mokslų metų pradžios.

Projektą finansuoja LAKD (Lietuvos automobilių kelių direkcija) prie Susisiekimo ministerijos

Saugus eismas-visų rūpestis.

Parengė: LAS komandos vadovas Gintaras Urbonas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.