KVIETIMAS Į LAS VISUOTINĮ NARIŲ SUSIRINKIMĄ

Gerbiami Vadovai,

Gerbiami LAS‘iečiai,

Džiaugiuosi galėdamas Jus pakviesti į antrąjį 2018 metų LAS visuotinį narių susirnkimą kuris vyks gruodžio 1 d. restorane “GABI”,  Šv.Mykolo g.6, Vilniuje. Po praėjusio šių metų narių susitikimo Marijampolėje, LAS nariai turės galimybę vėl susitikti Vilniuje. Susirinkimas padalintas į dvi dalis, nustatant dienotvarkę:

I.                     visuotinis narių susirinkimas 15:00-17:00 val.

I.1    Naujų LAS įstatų priėmimas.

I.2   Kiti klausimai

II.                  šventinis vakaras 17:00-21:00.

Papildomai informuoju, kad 2018.10.18 vyko LAS prezidiumo posėdis kuriame buvo patvirtinta visuotinio narių susirinkimo darbotvarkė, patvirtinta galutinė naujų LAS įstatų redakcija kurių pakeitimus svarstėme 2018-04-28 LAS visuotiniame susirinkime. Šių įstatų projektą pateiksime Jums prieš dvi savaites iki šio 2018-12-01 LAS visuotinio susirinkimo.  Be to buvo svarstomi kiti klausimai.

Dėkoju LAS nariams laiku sumokėjusiems nario mokestį bei maloniai primenu sumokėti tiems kurie dėl kasdieninių rūpesčių pamiršo tai padaryti.

Apie dalyvavimą visuotiniame narių susirinkime ir šventiniame vakarėlyje bei dėl galimų darbotvarkės punktų papildymo ar keitimo maloniai prašome pranešti iki lapkričio 20 d.: el.paštu info@las.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.