Truck Driver Info

Projekto tikslas - visapusiškai informuoti sunkvežimių vairuotojus apie saugaus elgesio Lietuvos keliuose reikšmę, suteikti teorines žinias, atskleisti galimus pavojus, skatinant jų atsakomybę ir sąmoningumą.

Projekto uždavinys - kad Lietuvos keliuose reikiama informacija  pasiektų kuo daugiau tolimųjų reisų vairuotojų. Teikti informaciją apie Lietuvoje galiojančius teisės aktus susijusius su saugiu eismu, paslaugų teikimo vietas ir t.t.

Trumpai apie projektą.

Projekto partneris Medicinos bankas kelių vinječių pardavimo bei kitose vietose įvažiuojantiems į Lietuvą ir kelių vinjetę nusipirkusiems Lietuvos, Rusijos, Lenkijos, Turkijos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Serbijos ir kitų šalių vairuotojams nemokamai dalins informacines brošiūras (skrajutes). Brošiūroje informacija bus pateikta EN, RU, PL ir LT kalbomis su Lietuvai aktualia informacija.A5 antra

A5 pirmaPirmoje A5 formato brošiūros (skrajutės) pusėje bus informacija apie leistiną greitį Lietuvos keliuose, baudų dydžius, leistiną alhoholio kiekį  kraujyje, prevensinė informacija apie korupcijos žalą ir baudų mokėjimo tvarką, kontaktinė ambasadų informacija, kita aktuali informacija. Antroje A5 formato brošiūros pusėje vairuotojams bus pateikta naudinga informacija apie projekto rėmėjų ir partnerių  paslaugų teikimo vietas :

valiutos keityklų ir vinječių pardavimo vietas, sunkvežimių stovėjimo aikšteles,informacija apie pagalbą kelyje teikiančias įmones, sunkvežimių  servisus ir detalių pardavimo vietas, CB racijų ir navigacijų remonto bei pardavimo vietas, sunkvežimių plovyklų ir svėrimo vietas, muitinės tarpininkų paslaugų teikimo vietas.

Išsami informacija apie projektų rėmėjų ir partnerių paslaugas bus skelbiama 24/7 telefoninėje tarnyboje ir projekto  internetinėje svetainėje www.truck.sos24.lt

   

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.