UN My World 2015: Vote now for better roads and transport

FIA pradėjo kampaniją kartu su FIA Foundation, kurios tikslas didinti kelių eismo saugumą tarptautinėje arenoje, skatinti visuomenę balsuoti už geresnius kelius ir transportą.

Kas šešias sekundes keliuose vis nutinka auto įvykis, kuriame kas nors žūsta arba lieka rimtai sužeisti. Dažniausia žūsta 15-29 metų amžiaus jauni žmonės. O kelių eismo saugumas vis dar pernelyg dažnai ignoruojamas politinėje darbotvarkėje.

Mano pasaulis 2015 apklausa: http://walksafe.myworld2015.org.

Apklausos rezultatais bus dalijamasi su pasaulio lyderiais, nustatant kitą pasaulinio vystymosi planą ir jo įgyvendinimą.

2011 metų gegužę FIA pradėjo veiksmus kelių saugos kampanijoje, kurie buvo pradėti padedant Jungtinių Tautų veiksmų kelių saugumui. Kampanija įtraukė:

Aukščiausio lygio priemonėmis informuoti pasaulio lyderius, padaryti kelių eismo saugą nacionaliniu ir pasauliniu mastu. Veiksmus remia 236 FIA  klubai iš 141 šalies visame pasaulyje. Pastarieji pasisako už saugesnius kelius, saugesnes transporto priemones ir saugesnį vairuotojų elgesį. Iki šiol 90 kelių eismo saugumo projektų daugiau nei 50 šalių buvo finansuojamas iš FIA eismo saugos  programos. FIA taip pat rengia saugaus eismo kampanijas ir programas. Pavyzdžiui, kartu su "Michelin", FIA sudarė 10 auksinių  kelių eismo saugumo taisyklių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.