KAVINĖS, BARAI, RESTORANAI

syc-4

TRANSPORTAS

syc-3

KELIONĖS IR LAISVALAIKIS

syc-2

VIEŠBUČIAI

syc-1

Ieškoti pasiūlymų
Pasirinkite norimą kategoriją:

DAUGIAU APIE SYC

Show your Card! Nuolaidų programa

Show your card ! - 25000 nuolaidų keliaujantiems po Europą ir kitas pasaulio šalis
  
Kaip keliaujant individualiai gauti kuo daugiau nuolaidų ir sutaupyti pinigų, siūlo Lietuvos automobilininkų sąjunga (LAS) kviesdama LAS kortelės turėtojus naudotis Show your Card! nuolaidų programos teikiamomis privilegijomis.
 
Kas tai yra Show your Card!  nuolaidų programa? Po Arc Europe pavadinimu susivieniję 8 Europos autoklubai pagrindiniai – steigėjai ir 20 licenzijuotų Europos autoklubų nuo 1999 metų siūlo savo 30-čiai milijonų narių įvairias nuolaidas. Šias nuolaidas suteikia programoje dalyvaujantys apie 600 Show your Card! nuolaidų programos partnerių daugiau nei 25000 vietų visoje Europoje.
 
Kur rasti daugiau informacijos? Visa informacija apie teikiamas nuolaidas yra patalpinta į duomenų bazę internetiniame puslapyje https://www.showyourcard.eu  Tereikia tik apsilankius internetinėje svetainėje susirasti šalį, miestą į kurį vykstate ir pasirinkti paslaugų tipą – viešbučiai, automobilių nuoma, įvairios pramogos....Ten sužinosite nuolaidų dydį ir jų gavimo sąlygas, nes kai kurios nuolaidos galioja tik užsisakius paslaugą iš anksto, pvz.: automobilių nuomos. Taip pat rasite ir patarimus, kurių gali prireikti lankantis kai kuriose Europos šalių sostinėse – Briuselyje, Amsterdame, Londone, Romoje, Paryžiuje, Kopenhagoje.

Ar naudinga naudotis Show your Card! nuolaidomis? Be abejo. Tarkim vykstate į Paryžių. Viešbučiai siūlo LAS kortelės turėtojams nuolaidas nuo 5 iki 50 procentų; lankydami Montparnaso bokštą mokėsite taip pat 10 proc. mažiau, Asteriksų parke sutaupysite 10 eurų (kompanija - 2 suaugę ir 2 vaikai). Na, o kvepalų muziejuje Fragonard, kur galite įsigyti puikių parfumerijos gaminių – nemokamą muziejaus apžvalgą ir 10 proc nuolaidą gaminiams. Išsinuomoję automobilį su 10 proc nuolaida Hertz automobilių nuomos punkte, galite pasivažinėti po Prancūziją, kur gausu lankytinų vietų, siūlančių nuolaidas kortelės turėtojams. Lietuvių mėgstamoje Ispanijoje net 22 vandens ir atrakcionų parkai, apie 15 akvariumų ir zoologijos sodų siūlo nuolaidas pateikus kortelę su Show your Card! logotipu. Austrijoje siūlomos nuolaidos slidinėjimo kurortuose – viešbučiuose bei nuomojantis slidinėjimo įrangą. Naudinga kreiptis į kai kuriuos Europos šalių autoklubus, kur galima gauti nemokamos informacijos apie šalį, žemėlapių. Pvz. Vokietijos autoklubas ADAC net 179 punktuose siūlo pagalbą keliaujantiems. Paneuropiniai partneriai – viešbučių, kavinių, autonuomos įmonių, sporto įrangos nuomos tinklai siūlo nuolaidas visoje Europoje esančiuose savo tinklo punktuose. Pvz.: visoje Europoje esančiose kavinėse HARD ROCK cafe galite pavalgyti mokėdami 10 proc mažiau.

Show your Card! TOP 10 – labiausiai lankomi objektai Europoje:
Londono bokštas UK
Intersport Rent – sporto įrangos nuoma Austrijoje
Ciuricho zoologijos sodas Šveicarijoje
Rijksmuseum Nyderlanduose
Gineso alaus darykla Airijoje
Monza Formula 1-Grand Prix Italijoje
Okenariumas Portugalijoje
Atrakcionų parkai Ispanijoje
Legolandas Vokietijoje
Europos parkas Vokietijoje
Tai tik maža dalelė to ką jums gali pasiūlyti Show your Card! nuolaidų programa, nes objektų siūlančių nuolaidas visoje Europoje net 25000 !!!
 
Kaip pasinaudoti Show your Card! nuolaidomis? Būtina įsigyti Lietuvos automobilininkų sąjungos (LAS) kortelę, kadangi nuolaidos galioja tik autoklubų nariams, turintiems korteles su Show your Card! logotipu.

Ieškoti pasiūlymų
Pasirinkite norimą kategoriją: