ETEC (European Traffic Education Contest) jaunųjų dviratininkų saugaus eismo konkursas, kurį jau daugelį metų organizuoja FiA, vyksta nuo 1986 metų. Paprastai į konkursą, kuris vyksta vis kitoje šalyje,  atvyksta 22-24 komandos iš įvairių Europos šalių.  Komandą sudaro keturi 10-12 metų vaikai (2 mergaitės ir 2 berniukai), kuriems tenka atlikti teorines ir praktines saugaus eismo užduotis.

LAS į šį judėjimą įsitraukė 1998 m., kuomet konkursas vyko Nyderlanduose. Debiutas nebuvo sėkmingas-mūsų komanda užėmė paskutinę vietą, tačiau vėliau rezultatai gerėjo ir 2008 m. Slovėnijoje LAS komanda, vadovaujama ilgamečio trenerio Rimanto Tepcovo, tapo nugalėtojais, o 2011 m. Prancūzijoje užėmė 3 vietą.

Nuo 2017 metų LAS jaunuosius dviratininkus Europos saugaus eismo konkursams ruošia treneriai Benius Jankevičius ir Neringa Jankauskienė.

Pagrindinis tokių konkursų tikslas yra ne užimta vieta, o saugaus eismo idėjų propagavimas, avaringumo Europos keliuose mažinimas, jaunųjų dviratininkų vairavimo įgūdžių lavinimas.