Z Akademija3Kiekvienas vaikas turi teisę ne tik į išsilavinimą, bet ir į sveiką vystymąsi. Kasdien pasaulyje beveik du milijardai vaikų išeina į ugdymo įstaigas, deja net 500 iš jų mokyklų nepasiekia, jie žūsta eismo įvykiuose, apie 2500 sunkiai sužalojami. Palyginus tai net dviejų didelių mokyklų mokinių skaičius – kasdien.

Saugaus eismo pradžia prasidės tik tuomet, kai visos institucijos susijungs visų eismo dalyvių gerovei  bei dalinsis visomis turimomis žiniomis, patirtimi ir galimybėmis. Tai bus konstruktyvi kryptis ir visa turima informacija bus naudojama tam, kad pagerinti visų eismo dalyvių saugumą. Nuo mažens vaikai turi mokytis atsakingai ir drausmingai elgtis kelyje, už tai atsakingi mes, suaugusieji. Mes mažiesiems padedame susiskirstyti prioritetus ir rekomenduojame kur gilinti žinias - piešimas, šokių būrelis, robotika, dainavimas ir t.t., bet ar suaugusieji reitinguodami užsiėmimus pakankamai laiko skiria saugiam vaikui? Ar pakankamai dėmesio ir resursų skiriame tam, kad mūsų atžalos, kurie šiandien sudaro 20% visų eismo dalyvių, rytoj sudarys net 100%, būtų saugūs ir sąmoningi eismo aplinkoje?

LAS_Z_Kartos_Akademija (7)Bendradarbiaudami su įvairiomis Lietuvos ir užsienio valstybių institucijomis, pristatome Jums, saugaus eismo klasę pavadinimu “LAS Z Kartos akademija”, kurios tikslas - skatinti pradinių klasių mokinius ir ikimokyklinio amžiaus auklėtinius (nuo 3 metų) mokytis pagrindinių Kelių eismo taisyklių reikalavimų,  ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime. Sudaryti galimybę įgyti saugaus eismo žinių, o jau turimas išbandyti kuo realistiškesnėje aplinkoje t.y. saugaus eismo salėje - labirinte. Akademija Marijampolėje veiklą pradėjo nuo 2018 metų vasario 05 dienos. Atidarymo akimirkas rasite čia.

Kilus klausimams rašykite info@las.lt arba skambinkite +370 444 55555

Registruotis galite čia

„ESU PĖSČIASIS“ KURSAI VAIKAMS NUO 03 IKI 11 METŲ
DVIRAČIŲ, MOTOROLERIŲ VAIRUOTOJŲ KURSAI
 
ATIDARYMO AKIMIRKOS