APIE INICIATYVĄ - TYRIMAS - TARPTAUTINĖ KONFERENCIJA - SEMINARŲ CIKLAS - UGDYMO ĮSTAIGOSE - TURAS PO LIETUVĄ - BAIGIAMASIS TYRIMAS

Seminarų ciklas "Tapkite 5 žvaigždučių tėvais automobiliuose"

2020 m. balandžio, gegužės mėn. (dienos ir tikslios vietos bus paskelbtos artimiausiu metu) vyks seminarų ciklas, vaikų saugumo automobiliuose klausimais, kurių pavadinimas „Tapkite 5 žvaigždučių tėvais automobiliuose". Tai pirmasis tokio pobūdžio seminarų ciklas Lietuvoje. Renginius globoja Tarptautinė automobilių federacija ir Lietuvos automobilininkų sąjunga.

Tikimasi, kad jame dalyvaus asmenys prisidedantys prie eismo saugumo iš visos Lietuvos, taip pat Lietuvos visuomenės sveikatos biurų specialistai, bendruomenių pareigūnai, Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovai ir kt. Seminarų metu, dalyviams bus pristatyta teorinė ir praktinė medžiaga susijusi su tolimesne iniciatyvos sklaida siekiant didinti dažniausiai daromų klaidų žinomumo viešinimą. Delegatams taip pat bus proga pasidalinti savo patirtimi ir nubraižyti būsimas strategijas dar saugesnių vaikų automobiliuose link. Seminarų vedėjas saugaus eismo ekspertas Šarūnas Jankauskas.

Projektą remia:

Seminaro vieta, data ir laikas bus patikslinti artimiausiu metu. Užsiregistruodami pasirinkite artimiausią apskritį, kurioje vyks seminaras, o detalesnę informaciją mes Jums apsiųsime nurodytu elektroniniu paštu.